Upozornenie na podvrh, meno MUDr.Romana Sokola, PhD., MPH bolo zneužité na klamnú reklamu v časopise Health Life. Celé vyjadrenie k situácií nájdete tu.

Liečba zápalu prostaty

Napíšte otázku
 • Roman Sokol
  23.05.2019
  Dobrý deň Peter, prepáčte, ale kvôli pracovnej vyťaženosti nestíham odpovedať hneď... Každopádne, ak chcete vedieť názor iného odborníka, teda aj nás, môžete sa objednať aj prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete tu: https://www.prostata.sk/kontakty/. Budeme radi, ak vám pomôžeme odstrániť váš zdravotný problém.
 • Peter
  23.05.2019
  Dobrý den venuje sa tomuto fóru ešte niekto? Dakujem
 • Peter
  04.03.2019
  ešte som zabudol mám 38 rokov.
 • Peter
  04.03.2019
  Dobrý den. Prosím vás už dva roky ma trápia problem s prostatou,príznaky: Bolesť semenníkov (odzadu dole) Ráno priezračný výtok niekedy mierny niekedy silný. Bolesti v celej sedacej oblasti v poslednej dobe sa tieto bolsti v sedacej čati stupnujú a boli ma tie asi,kosti medzi korenom penisu a konečnikom.Dalej ake keby bolesť penisu na odspdu na žaludi.(ked chodím,praca,sport všetko je miernejšie) vešte ma začalo v poslednej dobe pobolievať pod pravým rebrom ale to neviem či može mť súvis.už vela krát ani poriadne nespím,lebo čokolvek si prečítate na nete,tak všetko je rakovina. Mám vybratých už niekolko druhov atb. 6x rázovu vlnou no všetko bezvýsledne. Testy na STD negatívne Asi je normálne že začínam strácať dôveru lekára,preto sa pýtam či má význam sa objednať k vám. Dakujem.